Plánované akce

PIDILIDI

17. – 26. 7. 2019

Kapacita zaplněna

Jednou z akcí, kterou Ratab pravidelně pořádá je letní tabor Pidilidi, určený pro nižší gymnázium a druhý stupeň základních škol. Kromě spousty nových kamarádů zde účastníci zažijí věci, ke kterým by se normálně nedostali. Mimo jiné budou hrát neobvyklé hry, spát ve stanech Tee-Pee a naučí se spoustu zajímavých a důležitých dovedností jako je základy pohybu v přírodě, práce v kolektivu a jeho organizace nebo zvládání krizových situací.

Letos akce proběhne v obci Vědlice nedaleko Litoměřic. Těší se na Vás náš instruktorský tým, který už pracuje na nezapomenutelném programu, při kterém si vyzkoušíte svůj postřeh, fyzickou zdatnost, strategii a plánování, tvořivost a kreativitu a mnoho dalšího. A to vše hezky naživo, v žádné počítačové realitě, nebo simulaci. Protože tak se zážitky získávají nejlépe.

Za celý organizační tým se na Vás budu těšit.

Ondřej Bek

kontaktní email: bek@ratab.cz

RD I

27. 7. – 2. 8. 2019

Čerstvý vzduch 24 hodin denně, na písku pořád spousta dětských kamarádů, hlídací tety stále k dispozici, různorodý program, který nenudí – ne, nemluvíme o ráji ani krásném snu. To je naše realita. Užijete si šest dní, kdy nemusíte řešit neuklizený byt, horu špinavého prádla ani co uvařit, protože výborné jídlo od trojice zkušených kuchařů dostanete až pod nos. Můžete se také těšit na seznámení s novými tvářemi rodičů nadšených pro každou srandu, hry s dětmi i bez nich, večery u ohně a noci pod hvězdami. A jestli budou děti trochu špinavé a hodně unavené? Tak na to se můžete spolehnout, ale toho se nebojte, spokojenost celé rodiny zaručena :-) Zkrátka pokud máte rádi dobrodružství a vaše děti jsou ve věku 0–5 let, je tato akce právě pro vás!

Hlavasky: Kateřina Bednářová a Kateřina Rygálová RD pro mladší děti.

kontaktní emaily: kacii.bednarova@gmail.com, rygalova@gmail.com

RD II

11. – 17. 8. 2019

Letošní RATAB pro rodiče a děti ve věku 5–10 let bude s kolty proklatě nízko. Trvalé bydliště Klondike. Všichni tam chtějí a doufají........

Přihlašování spouštíme na konci března. Těšte se a doufejte!

Hlavas: Dita Culková

kontaktní email: nedita@centrum.cz

Klasik 2019

18. – 27. 8. 2019

Přihlašování budeme spouštět v dubnu, přesné datum bude ještě upřesněno.

https://www.facebook.com/…85070843223/?…

Hlavasové Filip Ferbr a Tereza Havlíčková.

kontaktní emaily: filip@ratab.cz, terka@ratab.cz

Rachod 2019

27. – 29. 9. 2019

19. ročník hlavasován Hansem. Těšte se!

009.jpg 070 043 086

Ratab podporují: Ratab o. s. sponzoruje ROSIMPEX s.r.o. Ratab o. s. sponzoruje RAUTIS