Plánované akce

Ratab 18+

15. – 18. 7. 2020

Pokud se chceš přihlásit, vyplň nám prosím rezervační formulář.

RD starší

19. – 25. 7. 2020

Běh pro rodiče se staršími dětmi od pěti do deseti let pod vedením Dity

Pidilidi

26. 7. – 4. 8. 2020

Desetidenní kurz určený pro druhý stupeň základek a nižší gympl. Letos se utáboříme v obci Velké Všelisy, nedaleko Mladé Boleslavi. Kurz je zaměřen na utužování vztahů mezi účastníky, kteří se denně potkávají ve škole. Vytváří si pevné vazby ať už se spolužáky, nebo se studenty z jiných tříd a škol v Liberci. Během akce účastníci zažijí spoustu jedinečných her a aktivit, na kterých náš instruktorský tým celý rok pracuje. Ještě si nejste jisti, jestli s námi jet? Podívejte se, co říkají bývalí účastníci:

Nebo se podívejte na loňské fotky:

V případě jakýchkoliv dotazů se neváhejte obrátit na naše duo hlavních vedoucích, Ondru Beka a Bety Holíkovou.

Těšíme se v létě na Ratabu!

Klasik 2020

4. – 14. 8. 2020

POZOR, POZOR! STARTUJEME PŘIHLAŠOVÁNÍ NA KLASIK 2020!!! Jsi budoucí prvák až čtvrťák na gymplu nebo jiné střední škole? Chceš poznat svoje budoucí (nebo i současné!) spolužáky? Máš chuť zažít nevšední týden v přírodě s kamarády, týden plný neotřelých zážitků, nových zkušeností a dovedností? Odpověděl jsi alespoň jednou ANO? Pojeď s námi na Klasik! Desetidenní kurz bude nadupaný aktivitami, u kterých se zasměješ, občas zamyslíš a třeba i zjistíš, že dokážeš daleko víc, než si myslíš. O skvělé zážitky se postará tým zkušených instruktorů, kuchařů a zdravotníka. Společně zažijeme chvíle bez vymožeností moderního světa, večery u ohně a noci v tee-pee nebo pod širou oblohou, spolupráci a důvěru v týmu, zamyšlení se sám nad sebou a možná i objevení něčeho nového ve svém JÁ. Hlavně si ale užijeme spoustu srandy a odvezeme si zážitky, které si s sebou pak poneseme po celý život! Tak co, jdeš do toho? Ještě váháš? Mrkni na to, co říkají účastníci minulých Klasiků:

Nebo se podívej na fotky z předchozích let:

Se svými dotazy neváhej kontaktovat Lenku Niesigovou na lenka@ratab.cz.

Těšíme se na Tebe!

Přihlašuj se od 22.3. 2020 20.00 zde:

RD mladší

15. – 21. 8. 2020

Běh pro rodiče s mladšími dětmi od novorozeňat do pěti let pod vedením Kačí a Káti

Bourání

28. – 30. 8. 2020

Bourání tábora a úklid tábořiště pod taktovkou Alfy, Koziny a Zombíka

009.jpg 070 043 086
Ratab podporují: Ratab o. s. sponzoruje ROSIMPEX s.r.o. Ratab o. s. sponzoruje RAUTIS Ratab o. s. podporuje Liberecký kraj