Další akce

Další akce

Co organizujeme dalšího

Co ještě pořádáme?

Kromě větších pravidelných letních kurzů se můžeš s ratabáky potkat i na několika dalších akcích. Některé jsou na jedno odpoledne, jiné na víkend a některé si užiješ celý týden.

Mazák

Zatím nejnovější kurz určený pro účastníky 18+ si rychle získal na oblíbenosti mezi ratabáky a jejich kamarády i partnery. Pro ty, kteří už nemůžou na Klasik a ještě se jim nechce na RD, pro ty je tady Mazák.

Rachod

Dojít pěšky z Liberce do Prahy za tři dny? Ano, dá se to! A co víc, není to jenom nudné chození, ale i spousta srandy. Nepůjdeš totiž sám, ale s partou dalších nadšenců. Tak co, hecneš to?

Přespávačky

Být ve škole přes den, to není nic zvláštního. Kolikrát už jsi tam ale byl přes noc? To je teprve zábava! Na přespávačce nejenom že přespíš ve škole, ale k tomu ti ještě instruktorský tým připraví bohatý program plný zajímavých her.

Víkendovky, alias Weeky

S Ratabem se dá víkend strávit různými způsoby. Můžeš třeba být kreativní a něco si vyrobit, zapotit se po cestě do kopců, nebo potrénovat mozek u řešení šifer. Dostat se do přírody nebo běhat po městě, všechno je možné.

Vzdělávací akce

Zhruba jednou za rok se jedou ratabáci také vzdělávat na HrouDál, kde ti zkušenější instruktoři předávají své programové a kurzové dovednosti těm mladším. Vzdělávají se také i instruktoři-zdravotníci na Zdravotnickém okénku.

Jdeš do toho?

Ratab Extreme, 23. – 28. 7. 2024