Pidilidi

Pidilidi

Kurz pro nižší gymnázia a základní školy

Co můžeš čekat?

Chodíš na nižší gympl nebo na druhý stupeň ZŠ a chceš zažít něco neobvyklého? Pak je tenhle kurz přesně pro tebe! Deset dní plných nových zážitků, kamarádů a skvělé atmosféry nezažiješ takhle intenzivně nikde jinde.

Poznáš (nejen) nové spolužáky

Poznej svoje spolužáky i jinak, než ve školní lavici. A nejen je! Na Pidilidech poznáš spoustu dalších studentů z jiných libereckých gymplů a základek. V téhle partě budeš sám za sebe, bez rodičů – a to je rozhodně super zkušenost.

Strávíš týden v přírodě bez techniky

Jaké by to bylo na chvíli zahodit mobil a počítač a zažít nějakou hru přímo naživo? Prvních pár dní možná velký nezvyk, ale pak na to úplně zapomeneš a zažiješ pohodové prázdniny v lese, na louce, na cestě, zkrátka v přírodě.

Zažiješ nadupaný program od zkušených instruktorů

Věř, že nudit se rozhodně nebudeš. Všechny aktivity pro tebe připraví zkušený tým. Ten je každý rok trošku jiný. Vždy v něm jsou jak ostřílení instruktoři, kteří už připravují kurzy několik let, tak i někdo, kdo přináší do týmu novou energii a nápady. Pokaždé tak pro tebe bude připraven jedinečný zážitek. A když budeš chtít, po nějakém čase můžeš být instruktor i ty!

Projdeš si aktivitami, u kterých se zapotíš i zamyslíš

Jsi týmový hráč? Nebo naopak rád jedeš sólo? Nebojíš se v noci? Rychle běháš? Ujít 30 kilometrů pro tebe není problém? Nebo rád řešíš šifry a jsi stratég? Máš umělecký talent? Všechno z toho na Pidilidech využiješ. A naučíš se i mnoho dalšího. Možná se zašpiníš, zapotíš a unavíš, ale rozhodně u toho bude spousta zábavy.

Budeš na tábořišti se skvělou atmosférou

Každý rok se kurz koná na jiném tábořišti. Některé věci ale zůstávají stejné.

Spát budeš ve spacáku v tee-pee stanu a občas i pod širákem. Vařit ti budou skvělí kuchaři na polní kuchyni a ty se pak najíš z ešusu. Večer si sedneme k ohni, zazpíváme si a zahrajeme na kytaru.

Jdeš do toho?

Pidilidi 2023 15. – 24. 8. 2023