Pidilidi 2012

9. – 16. 8. 2012

Pozvánka

Hlavas: Eva „Evka“ Bernardová (evka@ratab.cz)

Letošní pidilidi byli moc fajn. S íčkama jsem byla maximálně spokojená a odváděli skvělou práci a kuchaři také. Můj nejlepší zážitek – peťárna byla SUPER, házení vajíčkem a mouční červi taky. Ale i ta hra na zamyšlenou mi přišla dobrá. A taky rybky!
Kája Myšková

Velectěné publikum tak prosím račte dál, tohle je náš ansabl a já jsem principál. Za prachy sotva znatelný si užijete show. Akrobatky nádherný a sloni v řadě jdou!!! Takhle bych shrnul Ratab. Díky moc!
Jan Petržilka

Ihned jak jsem po Ratabu přijela domů, jsem si řekla že tyhle moje poslední Pidilidi byli super a začala přemýšlet o Velkým. Přinesla jsem si spoustu pozitivních vzpomínek jak z programu (který byl podle mě vymyšlen výborně) tak od Íček, protože se u toho bavili a dělalo jim to radost. DĚKUJU!
Zuzana Fišerová

Letošní Ratab se mi moc líbil. Byla jsem na něm sice poprvé , ale příští rok určitě pojedu zase. Plno jsem se toho naučila, hodně zažila a získala nové inspirace, ale hlavně poznala nové kamarády. Byl to super týden a ráda na něj vzpomínám.
Bety Holíková

Letošní ratab se mi moc líbil.Celý se moc povedl a všichni vedoucí byli opravdu skvělý.Hry,které jste pro nás připravili byli hodně zábavné a mě se moc líbili.Chtěl bych poděkovat všem kdo tam byli a těším se na ně na příštím ratabu.
Martin Kozák

Ratab podporují: Ratab o. s. sponzoruje ROSIMPEX s.r.o. Ratab o. s. sponzoruje RAUTIS Ratab o. s. podporuje Liberecký kraj