Rodiče a děti

Rodiče a děti

Kurz pro rodiče a jejich děti

Co můžeš čekat?

Už jsi dávno vyrostl ze svých účastnických let a třeba už máš i děti? A chybí ti Ratab? Tohle je běh přesně pro tebe. Obuj sobě (a i svým dětem) boty na běhání do vody, obleč oblečení na zničení a pojeď na R&D!

Potkáš kamarády, se kterými ses dlouho neviděl

Kdysi jste spolu sdíleli jedno tee-pee, běhali arénu nebo vyhrávali bahenní zápasy. A jak dlouho už jste se od té doby neviděli? Dost? Ideální příležitost se znovu setkat, popovídat si u ohně a zažít kopec srandy!

Strávíš týden v přírodě bez techniky

Jaké by to bylo na chvíli zahodit mobil a počítač, přestat řešit všechnu práci, nemuset chvíli odpovídat na zprávy? Prvních pár dní možná velký nezvyk, ale pak na to úplně zapomeneš a zažiješ pohodové prázdniny v lese, na louce, ve vodě, zkrátka v přírodě.

Zažiješ program pro malé i velké

Nudit se nebudeš ty, ani tvoje děti. Aktivitami si někdy projdete společně, někdy si zahrají děti a jindy se budou zase více bavit dospělí. Program pro tebe připraví zkušený tým. A kdo ví, třeba si něco pro ostatní nachystáš i ty!

Nebudeš pracovat, jenom si hrát – prostě zasloužená dovolená

Zní to neuvěřitelně? Pojď to zkusit! Vypni režim „práce“ a pojď mít týden jenom pro sebe, kamarády a své děti. Pojď si zasportovat, zahrát, zazpívat, prostě si dát pořádný relax.

Budeš na tábořišti se skvělou atmosférou

Každý rok se kurz koná na jiném tábořišti, některé věci ale zůstávají stejné. Budeš mít možnost spát ve spacáku v tee-pee stanech i pod širákem. Vařit ti budou skvělí kuchaři na polní kuchyni a ty se pak najíš z ešusu. Večer si sedneme k ohni, zazpíváme si a zahrajeme na kytaru. Zúčastnit se můžeš i stavění a bourání tábořiště.

Jdeš do toho?

Rodiče a děti II 4. – 10. 8. 2024

Rodiče a děti I 11. – 17. 8. 2024