Rodiče a děti 2014

2. – 8. 8. 2014

Hlavas: Zdeněk „Zenon“ Novotný (zdeneknovotny@centrum.cz)

Ahoj Zdeňku,
s odstupen času mám konečně čas na sepsání feedbacku. Začal bych tím, že pracuji v callcentru a tam se používá systém hodnocení spokojenosti NPS. Za nás Šotoláky dostáváš ty a tvůj realizační tým 10. Marně pátráme v paměti, co by se dalo zlepšit. NIC.
Týden s vámi jsme si užili na plné pecky. Velmi oceňuji, že byl připravený program pro starší i pro mlaší děti. Náš Matěj je spíše introvert, ale aktivitami a pohodovou atmostférou se vám podařilo, že fungoval sám, že šel na bivak, že spal s klukama v teepee… To bereme jako největší úspěch a vemli si vážíme, že jsme se mohli zúčastnit Ratabu. Matěj za týden s vámi udělal velký pokrok. Pochvala patří i dalším věcem: skvělé jídlo, večerní program pro rodiče, zapojení rodičů během dne, vybraná lokalita, kolektiv lidí. Zkrátka jsme s Evou nepřišlli ani na jedinou věc, která se nám nelíbila, kterou bychom změnili.
Ještě jednou moc děkujeme, že jsme mohli být při tom. Ať se daří tobě i tvé ženě. Budeme moc rádi, když příští rok budeme moci opět vyrazit na RATAB 2015.
Díky moc, Adam, Eva, Matěj a Kuba.

Ratab podporují: Ratab o. s. sponzoruje ROSIMPEX s.r.o. Ratab o. s. sponzoruje RAUTIS Ratab o. s. podporuje Liberecký kraj Ratab o. s. podporuje Liberecký kraj